اتوماسیون ابری حراست

سیستم جامع انتظامات ابری دژبان

اولین اتوماسیون ابری حراست در ایران

فارغ از هر سیستم عامل در هر مرورگر

ثبت ورود میهمان

در هنگام مراجعه ارباب رجوع در اتوماسیون حراست، ابتدا فرد ملاقات شونده انتخاب شده و شماره تلفنهای وی نمایش داده می شود، نگهبان ضمن تماس، هماهنگی لازم را جهت ورود میهمان انجام داده، سپس ضمن اخذ کارت شناسایی از میهمان و ورود اطلاعات وی، اقدام به عکس برداری از ایشان نموده و برگه ملاقات را صادر می نماید.

مراجعه مجدد میهمان

با مراجعه مجدد ارباب رجوع و حضور وی در جلوی دوربین، سیستم تشخیص چهره فعال شده و با درصد خطای کم مراجعین را شناسایی نموده و اطلاعات فردی و اطلاعات آخرین مراجعه وی را در اختیار کاربر انتظامات قرار داده و گزارشات و نمودارهای مدیریتی نیز از تردد میهمانان ارائه می نماید.

صفحه اصلی اتوماسیون حراست روی موبایل

رزرو میهمان

در اتوماسیون حراست پرسنل شرکت می توانند در صورت اطلاع از مراجعه میهمان یا ارباب رجوع، مشخصات وی را در سیستم پذیرش مراجعین وارد نموده و ورود ایشان را توسط سیستم رزرو نمایند، از این طریق نگهبان در جریان مراجعه میهمانان و مراجعین قرار گرفته و هنگام مراجعه، ایشان را با احترام و تکریم راهنمایی می نماید.

خوش آمد گویی به میهمان

با قرار دادن یک کامپیوتر و نصب مانیتور آن بر روی دیوار، پیامی محتوی پیام خوش آمد گویی بر روی مانیتور برای مدت کوتاهی نمایش داده می شود.

اخذ تائیدیه ملاقات میهمان و میزبان

زمانیکه میهمان به ملاقات فرد ملاقات شونده می رود میزبان می تواند در رایانه خود، مشخصات میهمان را مشاهده و مراجعه وی را به دفتر خود تائید نماید.

 • امکان مشاهده امضاء ملاقات شونده و تطبیق آن با امضاء روی برگه ملاقات در اتوماسیون حراست:
  • در هنگام خروج ارباب رجوع امکان مشاهده و تطبیق امضاء پرسنل با امضای روی برگه برای نگهبان فراهم می شود.
 • ثبت و کنترل ورود و خروج پرسنلی که با توجه به موقعیت شغلی از سیستم حضور و غیاب ثبت استفاده نمی کنند:

در سیستم حراست و انتظامات دژبان امکان ثبت تردد برخی از پرسنل شرکت که از سیستم ساعت زنی استفاده نمی کنند فراهم می شود. 

 • ثبت شیفت های نگهبانی و ارائه لوح نگهبانی همراه با دفتر ثبت وقایع اتوماسیون حراست:
  • سیستم جامع انتظامات امکانات کاملی را جهت تنظیم لوح نگهبانی و دفتر ثبت وقایع ارائه می نماید.
 • رزرو و ثبت و کنترل ورود و خروج کلیه اقلام امانی (شخصی، سازمانی) بهمراه هشدارهای دوره ای برای برگشت آنها:
  • خروج کالاهای امانی از شرکت:

 • بعضاً لازم است تا برخی از اموال شرکت جهت تعمیر و … از شرکت خارج شده و مجدداً عودت شوند، سیستم دژبان جهت ثبت ورود و خروج و اطلاع رسانی عودت کالاهای امانی امکانات لازم را فراهم می کند.
 • ورود کالاهای شخصی:

  • در تمامی شرکتها ممکن است پرسنل شرکت، اقلام شخصی خود را وارد شرکت کنند و در زمان دیگری آنرا از شرکت خارج نمایند، سیستم دژبان این امکان را فراهم می آورد که مشخصات کالای یاد شده در سیستم ثبت شود، تا زمان خروج کالا نگهبان بتواند مشخصات آن را با کالای وارد شده تطبیق دهد.

با استفاده از قسمت کارتابل سیستم انتظامات دژبان میتوانید به راحتی با دیگر کاربران شرکت یا سازمان خود مکاتبه نمائید و اقدام به ارسال، دریافت و یا بایگانی مکانبات نمائید.

این بخش از اتوماسیون حراست دژبان مربوط به تشکیل پرونده برای پیمانکارن و پرسنل ایشان می باشد.

در این قسمت کلیه اطلاعات پیمانکاران، قراردادهای ایشان و مشخصات پرسنل و خودروهای پیمانکاران ثبت و در زمان تردد مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربر نگهیان خودرویی شرکت میتواند از این قسمت برای ثبت ورود و خروج خودروها به پارکینگ شرکت استفاده نماید.

نحوه کار کردن با این قسمت بسیار ساده است و فقط کافیست شماره خودرو را وارد کنید تا مشخصات خودرو را که از قبل وارد کرده اید، مشاهده و با کلیک بر روی دکمه ثبت ورود و یا خروج اطلاعات تردد خودرو در بانک اطلاعاتی خودرو ثبت شود.

سلیقه شما را رنگی میکنیم

رنگ از مهم ترین عناصر برای راحتی کاربر است رنگی که کاربر آن را انتخاب کند و هنگام کار از آن استفاده کند باعث افزایش انرژی و ایجاد انگیزه برای کاربر و در نتیجه افزایش رضایت کارفرما میشود ما در اتوماسیون حراست دژبان این را مد نظر قرار داده ایم.

ما هوای همه رو داریم

دژبان ابری به دلیل نیاز سازمان ها و شرکت های کوچک به پرداخت هزینه های کمتر نسبت به نسخه اتوماسیون حراست تحت وب تولید شده است، شما با خرید یک یا چند اکانت از ما می توانید وارد سایت دژبان ابری شوید و از اولین اتوماسیون ابری کشور استفاده نمائید.

برتری های نسخه ابری

 • قابل استفاده در هر جا و هر مکان.
 • جای اطلاعات شما در سرور ما امن است.
 • بدون نیاز به نصب نرم افزار اتوماسیون حراست.
 • دیگر جمله "آیا با سیستم من سازگاری دارد؟"هیچ معنایی ندارد.
 • آپدیت های شما با خودمان است (عدم اتلاف وقت برای آپدیت های ویندوزی).
 • اجرای سریع تر نرم افزار.
مزایای نرم افزار های وب

قابل استفاده در هر دستگاه دارای مرورگر وب

ریسپانسیو بودن برنامه ها
 • دیگر نیازی ندارید به فکر تامین سیستم های مورد نیاز اتوماسیون حراست دژبان باشید دژبان در کالبد هر سیستمی که شما داشته باشید قرار میگیرد.
 • فقط کافیست با مرورگر گوشی، تبلت، کامپیوتر شخصی و یا حتی تلویزیون هوشمند خود وارد اتوماسیون ابری حراست و انتظامات دژبان شوید.

هدف از تولید دژبان ابری چیست ؟​

دژبان ابری به دلیل نیاز سازمان ها و شرکت های کوچک به پرداخت هزینه های کمتر نسبت به نسخه اختصاصی تحت وب می باشد شما با خرید یک یا چند اکانت می توانید وارد اتوماسیون حراست و انتظامات ابری دژبان شوید و از امکانات این نرم افزار استفاده کنید.

آیا پشتیبانی نسخه ابری با نسخه وب تفاوت دارد ؟

خیر، شرکت ما دقیقا سیاست های پشتیبانی که در قبال نسخه های اختصاصی وب و ویندوزی دارد را در نسخه ابری نیز ارائه می نماید و هیچ نگرانی ای در این خصوص وجود ندارد.

چگونه می توانم با محیط نرم افزار برای جمع بندی نهایی آشنا شوم؟

اتوماسیون حراست ابری به دلیل آنلاین بودن قابلیت دموی آنلاین را دارد و در این مورد میتوانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

اپلیکشین های ابری

سایر محصولات