نرم افزار پلاک خوان

کاملا حرفه ای، زیبا و کاربردی

نرم افزار پلاک خوان

نرم افزار پلاک خوان در همه جای دنیا وجود دارد زیرا کنترل ورود و خروج در همه جا به شدت دارای اهمیت می باشد. سیستم جامع پلاک خوان دژبان یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای پلاک خوان ساخت ایران برای سازمان ها و شرکت هایی که نیاز به کنترل ورود و خروج خودرو ها را دارند می باشد.

 طراحی این نرم افزار توسط برنامه نویسان مجرب این شرکت بوده و دارای ضریب خطای بسیار پایینی می باشد این نرم افزار با استفاده از دوربین های بسیار با کیفیت برند  milesight  تصاویر خود را ثبت میکند.

سوالات متداول

نسخه های رایگان نرم افزار پلاک خوان ، معمولاً پروژه های دانشجویی و یا تست های اولیه نسخه های اصلی می باشند که پر از باگ و خطا بوده و دقت لازم برای انجام یک کار اصولی را ندارند و طبعا بدون خدمات پشتیبانی می باشند.

معمولاً نرم افزار های ارزان قیمت کیفیت ، دقت و خدمات پشتیبانی لازم را نداشته و پس از خریدن آنها مشتری با مشکلات عدیده و بزرگی در حوزه اجرا و رفع مشکلات بوجود آمده درگیر خواهد شد.

راهبند دژبان

در کنار نرم افزار پلاک خوان، یک راهبند با کیفیت مطلوب جهت انجام فرمان های نرم افزار لازم می باشد، راهبند خودرویی دژبان که به تازگی وارد بازار شده حاصل تجربه متخصصان شرکت پیام گستر فاوا بوده و نواقص راهبند های بازار را ندارد و به دلیل اینکه ساخت ایران می باشد، موجب صرفه جویی در هزینه های شما می شود.

راهبند

در نرم افزار پلاک خوان دژبان، کنترل تردد خودروها توسط موتور قدرتمند پردازش تصویر صورت می پذیرد، نرم افزار پلاک خوان دژبان با استفاده از دوربین هایی که در قسمت ورودی و خروجی پارکینگ نصب می شود، اقدام به عکسبرداری از خودروهای در حال ورود و یا خروج نموده و با استفاده از تکنولوژی پردازش تصویر و تکنیکهای هوش مصنوعی اقدام به شناسایی محل قرارگیری پلاک در تصویر نموده و پس از پردازش تصویر پلاک، اعداد و حرف موجود در پلاک را استخراج نموده و اقدام به ثبت تردد خودرو در بانک اطلاعاتی می نماید. 

جهت فراخوانی اطلاعات خودروها لازم است ابتدا مشخصات خودرو و راننده در بانک اطلاعاتی نرم افزار ثبت شده تا در هنگام شناسایی پلاک، تردد خودروی یاد شده در سیستم ثبت گردد، در صورت مجاز بودن تردد خودرو، از طریق کنترلر راهبند باز خواهد شد.

پس از ثبت تردد های مختلف در سیستم در قسمت گزارش ها می توان با ترکیب اطلاعات مختلف از جمله شماره پلاک، ساعت، تاریخ، نام راننده و …. گزارش های مختلف و متنوعی را از سیستم استخراج نمود.

از آنجائیکه نرم افزار پلاک خوان دژبان برای عملکرد خود وابسته به تصویر ورودی از دوربین می باشد، در این قسمت عملیات اتصال به دوربین و تنظیمات مربوط به آن صورت می پذیرد. 

سایر محصولات