نرم افزار حراست تحت وب قدمی نوین در جهت امنیت
نرم افزار حراست تحت وب یک گام جدید در زمینه‌ی سامانه‌های اتوماسیون حراست است. این نرم افزارها بدون نیاز به هیچ پیش فرض و حتی نصب کردن تحت وب عمل کرده ، کاربرد آن برای کاربران بسیار راحت‌تر از نسخه‌ی دیگر است. در ادامه در مورد کاربرد این نرم افزار توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

نرم افزار تحت وب حراست و نگهبانی

مسئله‌ی امنیت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که صاحبان مشاغل بزرگ و همچنین سازمان‌ها و ادارات دولتی مهم با آن در چالش هستند. در صورتی که تعداد کارمندان و به خصوص مراجعین یک سازمان و یا اداره زیاد باشد، ایجاد قسمتی با عنوان حراست و نگهبانی لازم است. در این بین نرم افزارها و اتوماسیون‌های حراست و نگهبانی کار را بسیار ساده‌تر کرده‌اند و نیاز به استخدام نیروی انسانی با تعداد زیاد را کاهش داده‌اند. با پیشرفت صنعت و تکنولوژی ابزارهایی همچون گیت کنترل تردد ، پلاک خوان خودرو، دستگاه‌های اسکن X-RAY، فلزیاب‌ها، سامانه‌های گشت و پاسبانی، ایست و بازرسی، سامانه‌های نظارت و کنترل تصویری به اتوماسیون نگهبانی اضافه شده است که علاوه بر سریع‌تر پیش بردن کار، امکان خطا را به حداقل می‌رسانند.

کاربرد نرم افزار

این نرم افزار امکانات زیادی دارد ، که موجب فراگیر شدن آن در بسیاری از ادارات شده است. از جمله امکانات و کاربرد این نرم افزار، می‌توان به امکان ثبت ورود و خروج مراجعین ، همراه با ساعت دقیق و همچنین ثبت چهره مراجع اشاره کرد. تمامی اطلاعات مربوط به مراجعین از جمله اطلاعات مربوط به کارت شناسایی، همچنین امکان ثبت دعوت قبلی و کارمند مورد مراجعه را می‌توان در این سیستم‌ها ثبت کرد. امکان ارسال پیام برای بخش و کارمند مربوطه‌ای که مراجع دارد نیز با استفاده از این نرم افزار وجود دارد. علاوه بر مراجعین می‌توان برای کالاهایی که به شرکت وارد و یا خارج می‌شوند را نیز در این سیستم ثبت و کنترل کرد.

admin
در تاریخ:۱۰ شهریور ۱۳۹۸