گواهینامه ها

صد شرکت برتر ارزش آفرین کشور در سال 1396​

صد شرکت برتر ارزش افرین

گواهی دانش بنیان (pub.daneshbonyan.ir)

دانش بنیان

گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکار

گواهینامه صلاحیت پیمانکاری

پروانه بهره برداری صنعتی صادره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت​

گواهی سطح بلوغ امنیتی محصول

با تلاش کادر فنی شرکت مهندسی نرم افزاری پیام گستر امکان استفاده از نشان کیفیت مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک پس از گذراندن تست ها و آزمایشات بر روی سیستم جامع انتظامات و حراست و کسب سطح تضمین EAL 1 فراهم شده است.
تست های انجام گرفته مطابق با الزامات استاندارد ISO/IEC/ISIRI15408 است که با تازگی توسط کارشناسان مرکز تحفیفات صنایع انفورماتیک، بومی سازی شده است.
گفتنی است استاندارد ISO/IEC/ISIRI15408از سه بخش مفاهیم، الزامات امنیتی و الزامات تضمین امنیت تشکیل شده است.
متدولوژی مورد استفاده در اجرای آزمون های این استاندارد، متدولوژی CEM است و الزامات امنیتی مورد نیاز هر یک از محصولات فناوری اطلاعات با توجه به اهداف امنیتی مورد نیاز هر محصول و نیز با توجه به تهدیدات و آسیب پذیری های هر هدف امنیتی، شناسایی شده و آزمون های امنیتی بر اساس آنها انجام می شود.

گواهی رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک

شورای عالی انفورماتیک به منظور توسعه و پویایی شرکتهای انفورماتیکی و گسترش فناوری‌های انفورماتیکی و ایجاد امکان توزیع کار و قراردادها، شرکتهای انفورماتیکی را براساس آیین‌نامه خود، احراز صلاحیت و طبقه‌بندی می‌نماید.
شرکت مهندسی نرم افزاری پیام گستر به عنوان یکی از شرکت های معتبر در حوزه انفورماتیک موفق به دریافت گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور شده است.

برای مشاهده گواهینامه در سامانه ساجار اینجا کلیک کنید

مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از تیرماه سال ۱۳۸۴ براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار (مصوب ۴/۱۰/۱۳۷۹ مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب ۱۳۸۳/۴/۲۴ ) فعالیت می نماید.
شرکت مهندسی نرم افزاری پیام گستر مجوز فعالیت خود را از سازمان یاد شده اخذ نموده است.

 
نظام صنفی

گواهی بین المللی ISO 9001 : 2008 سیستم مدیریت کیفیت

ISO 9001 استانداردی بین المللی با هدف شفاف سازی در بیان کیفیت و اعتماد سازی می باشد. ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت است و گواهینامه ISO9001 نشان می دهد که شرکت دریافت کننده ، مدیریت کیفیتی متمرکز برخواست و نیاز مشتری را مستقر کرده است.


استقرار سیستم مدیریت کیفیت در شرکت دارای فواید ذیل می باشد :

۱- هدف مندی سیستم مدیریت کیفیت .
۲- کنترل بهتر فرآیندها .
۳- افزایش بهره وری .
۴- کاهش هزینه ها و اطمینان از بهبود محصول .
۵- مستند سازی بهتر فرآیندها و آگاهی بهتر ازکیفیت برای پرسنل .
۶- ایجاد چارچوبی برای بهبود مستمر هر فرآیند .

گواهی بین المللی ISO 10002 گواهینامه رضایت مندی و رسیدگی به شکایات مشتریان

ISO 10002 چار چوبی بین المللی برای مدیریت و برنامه ریزی در جهت رضایت مندی مشتریان می باشد، این استاندارد راهنمایی است در خصوص برنامه ریزی و اجرای برنامه هایی در جهت رضایت بیشتر مشتریان، این استاندارد باعث می شود که با طبقه بندی نیازهای مشتریان، مجموعه گواهی گیرنده در مسیر مشتری مداری حرکت نماید.

 

ISO 10002  برای استفاده مجموعه ها صرف نظر از نوع فعالیت ،وسعت و نوع محصول آنهاست و اغلب قواعد آن جهت بالا رفتن رضایت مشتری ها از مجموعه می باشد.

 

ISO 10002  مفاد قرارداد، پیمانها و قوانین مدون مجموعه ها را تغییر نمی دهد و صرفا آنها را در مسیر مشخصی در جهت رضایت مشتریان حرکت می دهد.