گیت کنترل تردد دژبان

با افتخار ساخت ایران

گیت کنترل تردد

گیت کنترل تردد شیشه ای دژبان با طراحی زیبا به همراه مکانیزم انحصاری اش توسط متخصصین دژبان در داخل کشور طراحی و ساخته شده و از نظر کیفیت با نمونه خارجی قابل رقابت می باشد، که برای شرکتها، سازمان ها، اداره ها، فرودگاه ها، مکان های تفریحی و تجاری و مترو مناسب بوده و استاندارد CE اروپا را هم دریافت نموده است شرکت پیام گستر فاوا همان کیفیت و تعهد در حوزه نرم افزار همانند اتوماسیون حراست را در قبال گیت های خود خواهد داشت.
این محصول در حالتهای مختلف یک طرفه و دو طرفه قابل بهره برداری بوده و با استفاده از سنسورهای تعبیه شده، حرکت و جهت حرکت رو تشخیص می دهد، این گیت قابلیت عبور حداکثر ۴۰ نفر رو در دقیقه فراهم میکند.
گیت های کنترل تردد دژبان، امکان اتصال به انواع دستگاههای حضور و غیاب مجهز به رله و دستگاههای کنترل تردد دارای کارتخوان، اثر انگشت و تشخیص چهره را هم داشته و متخصصین شرکت برای زیبایی بیشتر این دستگاه ها رو داخل بدنه آن جاگذاری میکنند.

ساخت ایران

عملکرد گیت کنترل تردد

 • رانش به صورت الکترومکانیکی.
 • قابلیت تردد افراد در جهت ورود و یا خروج از هر راهرو با کنار رفتن خودکار باله های شیشه ای.
 • امکان به کارگیری در حالت عادی باز و یا عادی بسته.
 • جلوگیری از عبور همزمان دو نفر و یا ورود افراد در جهت مخالف توسط سنسورهای تعبیه شده در بدنه راهروها.
 • قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن باله ها و امکان گذر ۴۰ نفر در دقیقه.
 • امکان کنار رفتن خودکار بال های شیشه ای و باز شدن کامل مسیر در صورت بروز حریق و یا قطع برق.
 • جهت حرکت: حرکت رفت و برگشت باله ها در گیت کنترل تردد شیشه ای.
گیت کنترل تردد

تجهیزات جانبی

گیت کنترل تردد دژبان
 • باطری پشتیبان برای باز نگاه داشتن راهرو در هنگام قطع برق
 • قابلیت تعبیه کارتخوان در بخش فوقانی گیت کنترل تردد شیشه‌ای
 • ریموت کنترل باز کردن در دو جهت ورود و خروج با کلید فشاری

چشم انداز گیت های کنترل تردد دژبان

 • خلق روش های نوین در تکنولوژی کنترل تردد و ارتقاء سیستم نظارتی و کنترلی.
 • ارائه مشاوره صادقانه به مشتریان، خدمات با کیفیت و پشتیبانی بهنگام به مشتریان.
 • تسریع و سهولت نظارت بر تردد و ارائه گزارشات کارآمد.
 • فراهم کردن محیط های پویا برای داشتن پرسنلی وفادار با تعلق سازمانی بالا.
 • جهانی شدن و کسب افتخارات ملی.
 • فرهنگ سازی در جهت استفاده مناسب از تکنولوژی
 • افزایش همکاری با سازمان ها و شرکت های معتبر.
گیت کنترل تردد دژبان نمای 2 راهرو

سایر مشخصات

 • قابلیت اتصال به انواع دستگاههای کنترل تردد.
 • قابلیت اتصال به نرم افزار جامع حراست و انتظامات دژبان شرکت پیام گستر از طریق انواع دستگاه های کنترل تردد و اختصاصاً تجهیزات کنترل تردد.
 • قابلیت اتصال به انواع نرم افزارهای کنترل تردد.

گارانتی:

گیت های کنترل تردد دژبان دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

گیت کنترل تردد PD-301

گیت کنترل تردد PD-301 با هدف کنترل تردد در مراکزی با بودجه کمتر و فضاهای کوچک تر و به کمک تجربه موفق در حوزه طراحی و تولید مکانیسم گیت کنترل تردد توانسته علاوه بر حفظ کیفیت همیشگی محصولات دژبان هزینه های تولید محصول را کاهش داده و با افزایش درصد بومی سازی قطعات آن، حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی و کمک به خوداتکایی ملی را تحقق بخشیدیم. این گیت از با کیفیت ترین رنگ الکترواستاتیک برخوردار بوده و قابلیت سفارشی سازی رنگ توسط شما و با توجه به رنگ و محیط سازمانی شماست.

گیت کنترل تردد PD-302

گیت کنترل تردد PD-302 با هدف کنترل تردد در مراکز و مجتمع های بزرگ و مدرن طراحی شده و دارای بدنه استیل، سیستم مشایعت از طریق زبان نور و پنل خوش آمدگویی بوده و با قابلیت اتصال به انواع دستگاه های اکسس کنترل، قابلیت اتصال به دستگاه ها و نرم افزار های سازمانی را دارد. این محصول گارانتی یک ساله و پنج سال خدمات پس از فروش خود را در قبال این محصول نیز خواهد داشت.

گیت کنترل تردد PD-303

PD-303

گیت کنترل تردد PD-303 نیز از پلتفرم PD-302 بهره می‌برد، اما در مقایسه با PD-302، این محصول یک نسخه ارزان‌تر از گیت PD-302 است با این حال، شرکت پیام گستر فاوا همچنان تعهد و گارانتی کامل خود را در قبال این محصول دارد.
همچنین، گیت کنترل تردد PD-303 در دو مدل G و W نیز عرضه می‌شود. مدل G دارای سطح رویی شیشه ای و مدل W دارای سطح رویی چوبی است است که به‌خوبی با محیط‌های داخلی سازمان‌ها و شرکت‌ها سازگار است. هردو مدل از امکاناتی مانند تشخیص جهت حرکت، شمارش افراد عبوری، قابلیت تنظیم سرعت حرکت باله‌های گیت و غیره برخوردارند.

وجه تمایز دژبان چیست؟

دژبان کیفیت رو فدای کمیت نکرده است، این را زمانی می شود فهمید که یک مدل محصول و یک مکانیسم جایگزین تعداد بسیار زیادی مدل هایی که قرار بود تولید شود شد، بالغ شدن یک محصول نیاز به زمان دارد و اگر تعداد محصولات متنوع شود فرایند بلوغ کیفی یک محصول به تاخیر میافتد سیاست دژبان در ابتدا این بود که پس از موفقیت و کم نقص سازی محصول به سراغ تولید محصولات دیگر برویم و همین باعث شده که در حدود فعالیت چندین ساله دژبان در این حوزه ما فقط این مدل محصول را داشته باشیم و این محصول توانسته CE اروپا را کسب کند تا نشان بدهد حتی قابل رقابت در کشور های جهان اول نیز می باشد گیت کنترل تردد دژبان اولین قدم خود را برای صادرات در نمایشگاه ایران اکسپو برداشت. این محصول را که اکنون دارای بالاترین کیفیت است و از کم استهلاک ترین گیت های کنترل تردد حتی در دنیا می باشد، این محصول برای رسیدن به این سطح ۵ بار تغییرات انقلابی در مکانیسم و ظاهر را طی کرده، اکنون که این محصول به این سطح کیفی رسیده است به زودی قرار است نسلی انقلابی از گیت کنترل تردد میله ای توسط تیم متخصص ما تولید شود که اکنون در مرحله تحقیق و توسعه قرار دارد.

برخی از پروژه های گیت کنترل تردد دژبان

چرا گیت کنترل تردد دژبان

کنترل تردد سازمان ها بسیار حساس و با اهمیت می باشد و حراست سازمان نیز مسئولیت بسیار بزرگی را برای کنترل ورود و خروج در عهده دارد پس استفاده از ابزاری که بتواند در این امر حراست سازمان را یاری کند علاوه بر کاهش فشار بر روی نیروی انسانی سطح کیفی نظارت را نیز افزایش می دهد، اما اگر این ابزار از کیفیت کافی برخوردار نباشد همان فشار را نه تنها کاهش نمی دهد بلکه افزایش نیز می دهد. این نکته دقیقا به این اشاره دارد که اگر گیت کنترل ترددی که شما از آن استفاده می کنید در مدت زمان کوتاه دچار مشکل شود می تواند در روند کنترل تردد سازمان شما نیز اختلال بسیار زیادی به وجود بیاورد.

۱- کاهش هزینه به دلیل ایرانی بودن: گیت کنترل تردد دژبان دارای یک مکانیسم کاملا بومی می باشد که تا به حال این سبک طراحی در گیت کنترل تردد در هیچ نقطه از دنیا انجام نشده و این گیت را از این نظر خاص کرده است و اینکه به دلیل بومی بودن برای شما هزینه ای کمتر خواهد داشت.

۲- خدمات پس از فروش دژبان: در میان شرکت های حوزه کنترل تردد، دژبان به عنوان یکی از بهترین ها در حوزه پشتیبانی از مشتریان خود می باشد، زیرا شما با استفاده از گیت کنترل تردد دژبان تازه وارد خانواده دژبان شده و این به عنوان یک تعهد برای ما محسوب می شود که محصول ما باید برای شما بدون هیچ نقصی کار کند.

۳-بلوغ محصول: گیت کنترل تردد دژبان به عنوان یک محصول بالغ و کم نقص محسوب می شود. به طوری که  مشکل اخلال در عملکرد را برای سازمان شما ایجاد نمی کند.

سایر محصولات